Ana sayfa - Başkanlık Sistemi Anketleri - Adil Gür Son Referandum Anketini Açıkladı!

Adil Gür Son Referandum Anketini Açıkladı!

A&G Araştırma Şirketi Başkanı Adil Gür, yeni bir referandum anketi açıkladı. Anket, 7 coğrafi bölgede yüz yüze görüşme yöntemiyle gerçekleştirildi. Anketten oldukça çarpıcı veriler elde edildi.

Ankete göre, beklentilerin aksine referandumdaki katılımın yüksek olacağı sonucu ortaya çıktı.

İşte Adil Gür’ün son seçim anketi sonuçları (galeri):

13 yorum

 1. Başbakanlık sistemine tabiki evet çünkü cumhurbaşkanımıza sonsuz güveniyoruz iyiki TC cumhur başkanımız ben bu sistem geldikten sonra her şey iyi olacak inaniyorum idam gelsin suriyeli gençler gitsin askerlik yapsın bizim askerlerimiz nasık ki canları pahasına ordalarsa sürüyeli gençler de gitsin vatanını korusun ben RECEP TAYIP ERDOGANA SONSUZ TEŞEKÚR EDİYORUM O YÜZDEN EVET DIYORUM TEK TÜRKİYE VE EVET

 2. Ben EVET diyorum Tek TÜRKIYE Tek VATAN RECEP TAYİP ERDOGAN TÜRKIYE NİN DEGIL DÜNYANIN LİDERİ

  • Rte den sonra gelecek kişiye nasıl bu kadar güvenebiliyorsunuz. Tüm yetkileri eline almış içten içe hain bir başkan gelirse ülkenin hali ne olur düşündünüz mü?RTe yi çok seviyr ve destekliyor olabilirsiniz. Ama rn nihayetinde kendisi de bir fani. Hiçbir sebep olmada bile ölüm kendisini o koltuktan alacaktır. Ya sonrasında gelecek başkan eline aldığı tüm o yetkileri kötüye kullanırsa. İşte sadece bu sebepten bile HAYIR.

   • RTE den sonra gelecek kisi...

    Bu ulke devletin parasini oeskes.cekio “verdiysem ben verdim” diyen demireli gordu…
    En buyuk diktator “evren” i gordu…
    Ulkeyi iki kez krize sokmus ekonomis baskaban cikleri gordu…
    Yani baskanlik sistemi olmadan da bunlar memleketin icine ettiler
    Akillanip, siyasi gorusu kenara birakip adam gibi adam secmeyi ogrenecwgiz.

 3. Hatice yasar

  Evet

 4. 1982 den kalma bir anayasayla ancak bu kadar yol gidiliyor anayasa da çok fazla boşluklar var.Suçlu olanlar maalesef gerektiği gibi yargılanmıyorlar.
  Değişen dünya ile islam coğrafyası içinde Türkiye çok önemli bir pozisyonda çok kritik bir süreçteyiz.İşte bu süreçten geçebilmek için birçok alanda yerli üretime geçiyoruz Tanktan tut uçağa kadar elimizden geldiğince emin adımlarla yerli ve milli olmaya çalışıyoruz.Bu adımları sağlamlaştırmak için Evet denmeli.
  Bu maddeleri inceledim hiç bir zarar göremedim.insan Hiç birşey bilmiyorsa bile Terör örgütü hayır diyorsa Evet demesi gerektiğini anlar.

  • Siz ciddi olamazsınız ya bu kadar polyannalık da pes doğrusu. Size göre Avrupa ve Amerika da bizi kıskanıyodur kesin:)))) Dolar ne kadar fikriniz var mı? Ha bi de anayasada değişecek maddeleri okudunuz ve bi sakınca görmediniz öyle mi. Bişi sorabilirmiyiz size. Siz komikmisiniz:)))Benim herşeye inanan masum vatan kardeşim beni çok güldürdünüz. Neyse neyse inşallah bu ülkenin düşünenleri düşünmeyenlerinin de iyiliği için baskın çıkacaktır ve sonuç Hayır çıkacaktır.

 5. Tabiki HAYIR

 6. Uğruna şaadet şerbetini her zaman içmeğe hazır olduğum CENNET,GÜZEL ve CANIM VATANIM,TÜRKİYE’DEN başta vatan haini, alçak fetö terör örgütü Olmak üzere, işbirlikcileri vatan haini, alçak pkk,pyd,deaş,dhkpc… gibi bütün terörörgütlerinin tamamen temizlenip, huzurlu, güçlü TÜRKİYE için Başkanlık için oyumuz EVET, EVET, EVET

 7. Terörle mücadele için,TÜRKİYE’NİN Bekası için başkanlık sistemine oyumuz:Evet,evet,evet.

  • Yahu kim ezberletiyo size bu lafları. Evet çıkarsa nasıl bir terörle mücadele başlayacak bi anlat bakalım. Ne alakası var be kardeşim.Off ya çok üzülüyorum neden hiç sorgulamanız yok neden Ülkemin yarısı düşünmüyo. Gerçekten çok üzücü:(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

* İsim alanının doldurulması zorunludur.