Ana sayfa - Haberler - AK Parti’nin Referandum Sloganı Belli Oldu

AK Parti’nin Referandum Sloganı Belli Oldu

Türkiye Referanduma giderken, AK Parti seçim startını verdi. Seçim sloganını belirleyen AK Parti, kampanya sürecinde ‘Yeni Türkiye için evet.’, ‘Güçlü bir Türkiye için evet’ sloganlarını kullanacak!

AK Parti'nin Referandum Sloganı Belli Oldu

Referandumla ilgili bazı değerlendirmelerde bulundan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ak Parti’nin seçim sloganını da açıkladı. Eğer bugün Türkiye bir Suriye bir Irak olmadıysa bunun en başlı sebeplerinden biri Türkiye’deki sandığın ortada olmasıdır. Bu referandum sandığının ortada olması bile, Türkiye demokrasisinin gücünü gösterir.

BU BİR PARTİ SEÇİMİ DEĞİL

Bu süreçte kimisi evet diyecek kimisi hayır diyecek. Herkes bu süreç içerisinde istediğini ortaya koyacak. Bu bir parti seçimi değildir.Burada kimse demokratik bir yarış olacağından endişe etmesin. Sonucunda millet ne derse başımızın gözümüzün üstünedir.

İŞTE AK PARTİ’NİN SEÇİM SLOGANI

Biz pozitif bir kampanya yürütüyoruz.Kampanya sloganımız ‘Yeni Türkiye için evet.’, ‘Güçlü bir Türkiye için evet’ Biz kampanya boyunca eveti anlatacağız ve halkımızın büyük bir çoğunluğunun evete destek vereceğini görüyoruz.”

2 yorum

  1. Bu cumhuriyet ve demokrasiyi kolay elde etmedik, bunu tekrar birilerinin hatırı için devredecek halimiz yoktur. Bu hükümete ve cumhur başkanına verilen bu kadar yetki yetmiyor mu ki meclisin bütün yetkilerini de bir kişiye devrini bu milletten istiyorlar.

  2. başkanlık chp lileri çoook geriyor ama bizim layikliğr bakışımız chp gibi değil biz laiklik dedikmi hukuk ve insan haklar ve özgürlük beraber uygulanır biz devlleti vesayet altına aldıtmayız bu devlet tüm türk halkının devleti bizim devlet anlayışımız da bizden olanlar birde ötekiler anlayışıyla yönetmeyiz biz hep beraber türkiyeyiz onun için evet diyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

* İsim alanının doldurulması zorunludur.