Ana sayfa - Başkanlık Sistemi Anketleri - Melih Gökçek’in Referandum Anketinde “Evet” Yükselişte!

Melih Gökçek’in Referandum Anketinde “Evet” Yükselişte!

Referanduma 20 günden az bir süre kala son anketi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek açıkladı. Gökçek, 3 ayrı anket yaptırdıklarını ve gün geçtikte “evet” oylarının arttığını açıkladı.

Melih Gökçek'in Referandum Anketinde "Evet" Yükselişte!

Başkan Gökçek, Mart ayı içerisinde yaptırdığı anketlerle ilgili açıklamalarda bulundu. 27 Mart’ta yapılan son ankette Ankara’da “evet” oylarının yüzde 58,31’e ulaştığını belirten Başkan Gökçek, “Hedef inşallah yüzde 60” ifadelerini kullandı.

Gökçek, takipçileriyle paylaştığı tweette, 1 Mart’ta yaptırdığı ankette ‘evet’ oylarının yüzde 55,4 çıktığını, 9 Mart’taki ankette bu oranın yüzde 56,2’ye yükseldiğini ve en son 27 Mart’ta Ankara genelinde 7 bin 119 kişinin katılımıyla yapılan ankette ‘evet’ oylarının yüzde 58.31’e ulaştığını belirtti.

Melih Gökçek'in Referandum Anketinde "Evet" Yükselişte!

Gün geçtikçe referandumda ‘evet’ oyu kullanacak kişi sayısında hızlı bir yükseliş görüldüğünü, bunun Türkiye’nin geleceği açısından çok önemli olduğunu kaydeden Gökçek, “Ankara genelinde yaptırdığımız anket, yıllardır deneyimlerden gördüğümüz kadarıyla Türkiye genelinin ya bir puan önünde ya bir puan arkasında çıkar. Şimdi Hedef inşallah yüzde 60” diye konuştu.

2 yorum

  1. Bu adamı ciddiye alamıyorum

  2. darı ambarında olmak 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

* İsim alanının doldurulması zorunludur.